19 Temmuz 2017 Çarşamba

LORİS Parfümleri - Sevdiğim Kokular


Merhabalar arkadaşlar açık parfüm kullanıyor musunuz? Ben bir kaç açık parfüm markası denedim ve içlerinde en sevdiğim,en beğendiğim Loris parfümleri oldu.

 Parfüm kullanmayı çok seviyorum aslında sadece parfümde değil koku sever biri olduğum için vücut spreylerini de kullanmayı çok seviyorum zaman zaman kullandığım parfümlerden,vücut spreylerinden bahsettim hatta baya da ilgi gördü o yazılar. :)

Loris açık parfümlerini bir arkadaşın önerisi ile keşfettim ve kullanıp memnun kalınca sizlere de önermek istedim.

Konu açık parfüm ise ve fiyatta uygunsa kullanmakta tereddüt edenleriniz vardır, aman canım ne olacak o kadar para vereceğime alırım kullanırım diyende olabilir bunlar hep tercihtir. :) Fakat araştırmalarım sonucu güvenilir bir marka olduğunu gördüm. Sağlık bakanlığından onaylı olarak üretildiğine dair haberlerini okudum,izledim. Yani kendi adıma gönül rahatlığı ile kullanırım.


Gelelim kullandığım ve tavsiye ettiğim parfüme K-204 kodlu parfümü kullandım zaten beğenerek almıştım ama kalıcılığı da çok iyi açık bir parfümden beklenmeyecek derecede güzel.

Bazen pahalı parfümler bile istediğiniz kalıcılık da olmaya biliyor ya da herkesin o kadar parası olmaya biliyor ya da biraz cimri olup o parayı başka bir şeye veririm diyenlerde olabiliyor ki ben bu üçüncü saydığıma giriyorum sanırım. :) Bu arada orayı cimri değil tutumlu olarak değiştireyim. Zira cimri olduğumu düşünmüyorum. :)

K-204 koduyla aldığımı söylediğim parfümü bir kaç arkadaşımdan da  "aa ne kadar güzel kokuyor parfümün" diye gelen övgülerden sonra daha da çok sevdim. :) O yüzden eğer Loris satan bir yerlere denk gelirseniz ki bir çok yerde var o zaman K-204 ü bir koklayın derim :) Kendisi benim  favori kokum olmuştur ve bittiği için en yakın zamanda yenisi alınacak aynı kokunun deororantıda alınacaklar listesinde.K-204 : Siyah erik,şakayık,vanilya orkidesi ve mor renkli meyvelerin karışımından oluşuyormuş.

Birde Loris kullanan arkadaşlara sesleniyorum. Sizin kullanıp beğendikleriniz hangileri,
kodlarını yazarsanız sevinirim. Onlara da bakmak isterim.

Okuduğunuz için Teşekkürler.

Yorumlarınızı bekliyorum.

HOŞÇAKALIN
7 yorum: