12 Temmuz 2017 Çarşamba

Hadise Şampiyon Albümü - 2017 Yeni Albüm - DinlediklerimYeni çıkan albümler bitmiyordu... Her gün bir yenisi daha ekleniyordu... :)

Hadise de bu yıl   albüm çıkaranlar arasına girdi ve müzik piyasası epey canlandı. Her gün yeni bir şarkı,yeni bir klip ne olacak böyle bilmem 2017 yazı epey hareketli geçiyor. Ee bana da sizinle paylaşmak kalıyor. Tarkan'ın albüm çıkardığı yıl hemde aynı zamanlarda albüm çıkarmak yürek işidir ama Hadise de bu yürek varmış demek. :)

Albüm 7 farklı şarkı 2 de versiyon şarkı olmak üzere toplam 9 şarkıdan oluşuyor. İlk çıkış akılda kalıcı biraz slogan niteliğinde Şampiyona Şeker Geliyor şarkısına çekildi. İlk defa edepli bir klip çekmiş Hadise bunu da söylemeliyim. :) Genelde çok cüretkar klipler çektiğini bilmeyen yok o klipler Türkiye'ye biraz fazlaydı sanki şimdi olmuş Hadise :) tatlı ve sempatik bir klip olmuş sevdim ben.


Gelelim Albümdeki şarkılara öncelikle kendisinin en içine sinen en iyisi bu dediği bir albüm olmuş bende katılıyorum bu düşüncesine. Zira Şampiyon şarkısından daha çok beğendiğim şarkılar da var onları da söyleyeceğim mutlaka bir dinleyin derim. :)

1 Farkımız Var  -  Söz : Gökhan Şahin - Müzik : Emrah Karaduman

2 Telefon Rehberi  - Söz&Müzik : Zeki Güner

3 Sıfır Tolerans - Söz : Nehir Kıyıcı  - Müzik : Metehan Köseoğlu

4 Aşk Dediğin - Söz&Müzik : Zeki Güner

5 Rezerve - Söz : Gökhan Şahin - Müzik : Emre Bayar

6 Kafa Tutuyor - Söz : Gökhan Şahin - Müzik : Emre Bayar

7 Şampiyon - Söz&Müzik : Alper Narman & Onur

8 Sıfır Tolerans - Mahmut Orhan Remix

9 Şampiyon - Gürcell Remix


Benim favorilerim ise

1 Sıfır Tolerans

2 Farkımız Var

3 Rezerve

4 Telefon Rehberi

Bu şarkılara da klip gelmeli

Şarkıların tümünü You Tube üzerinden dinleye bilirsiniz.

Okuduğunuz için Teşekkürler

Sevgilerimle💖💖💖1 yorum: